ZÁŘIVKY DO KUCHYNĚ

LED zářivky a trubice mají široké možnosti využití. Díky této vlastnosti je možné použít LED trubice prakticky kamkoliv, kde je třeba vyměnit staré zářivkové výbojkové zdroje. Svojí konstrukcí byly navrženy tak, aby uspokojily standardní potřeby patic stávajících zářivek. LED zářivky se hojně využívají v administrativních, technických a obchodních prostorách. Je možné si vybrat z několika délek a to 60, 120, 150 cm a barevné teploty od 2500 – 6400 stupňů Kelvina. Nejběžnější barva světla zářivkových svítidel se pohybuje kolem 4000 K. Dlouhá životnost až 50 000 hodin a úspora energie 50-60% oproti výbojkové zářivce dělá z LED zářivky světelný zdroj budoucnosti! V naší nabídce si můžete vybrat dva různé druhy krytí světelného zdroje. Buď mléčné, nebo čiré.
V zářivce je hlavní část světla vyzařována jednou nebo několika vrstvami led diod ultrafialovým zářením. Nové možnosti v konstrukčních materiálech, zejména v led světel, a v elektronické součástkové základně vedly k významnému zvýšení hospodárnosti zářivkového osvětlení, značnému rozšíření vyráběného sortimentu a ke vzniku nových a úsporných led zářivek, které se postupně rozvinuly do samostatné skupiny nízkotlakých světelných zdrojů. Díky velké ploše pro rozmístění LED diod, je ale světlo LED zářivky lépe rozptýleno, mají LED zářivky oproti LED žárovkám také lepší odvod zbytkového tepla a tím je zajištěna jejich opravdu velmi dlouhá životnost, která je obvykle ještě delší, než u LED žárovek.

Jsme specializovaný obchod se zaměřením na Led zdroje. Nabízíme Led žárovky, Led pásky, Led zářivky, Led svítidla a Led příslušenství ( napájecí zdroje, profily pro led pásky, led ovladače ).
Napájecí zdroje, které jsou nedílnou součástí LED pásků a všech LED světelných zdrojů, operujících s napětím 12V. Hliníkové profily pro LED pásky mají mimo ochranné i funkci dekorační. Hodí se do podhledů, schodišť, dřevěných rámů atd. LED RGB ovladače a směšovače mají nezastupitelnou funkci u LED RGB pásků. Díky nim je možné využít široké spektrum odstínů základních barev a přednastavených světelných módů. LEDgreen zajišťuje kvalitní LED příslušenství pro všechny typy produktů.
LED ovladače operující buď na bázi infračerveného záření, či rádiových vln. Širokou škálu ovladačů s různými možnostmi a vlastnostmi.
Základní funkcí LED ovladačů je pohodlné ovládání světelného zdroje, v nejběžnějším případě LED pásku. U RGB pásku je možné pomocí LED ovladače nastavit různá barevná spektra, měnit intenzitu svitu, či předvolit předem nastavená barevná schémata.
V nabídce LEDgreen jsou k nalezení i jednoduché stmívače pro jednobarevné LED pásky a zesilovače signálu pro náročnější světelné soustavy.

 

Led zářivky

VZORKOVNA:
Radlická 2265/92, 150 00 Praha 5 - Smíchov
volejte:           +420 774 880 558, 724 835 380

www.ledgreen.cz

Led zářivky do kuchyně